הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Digoxin מגביר את הסיכון לתמותה בקרב חולים עם פרפור פרוזדורים
8.3.18

 חולים עם פרפור פרוזדורים המטופלים ב- digoxin עומדים בפני סיכון מוגבר לתמותה, בהשוואה לחולים שאינם מטופלים בתרופה. כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- Journal of the American College of Cardiology.

בניתוח post-hoc של המחקר ARISTOTLE , נבדק הקשר בין היארעות תמותה טיפול ב-digoxin בקרב כ- 18,000 חולים עם פרפור פרוזדורים. כאשר נבדקו ריכוזי התרופה בסרום, נמצא כי חולים עם רמות של 1.2 ng/mL ומעלה בתחילת המחקר הציגו סיכון גבוה ב- 50% לתמותה, בהשוואה לחולים שלא טופלו ב- digoxin (נבדקים עם רמות נמוכות מ-0.9 ng/mL לא הדגימו סיכון מוגבר לתמותה).

החוקרים סיכמו כי "יש להשתמש בתרופה במשנה זהירות.... וייתכן ויש להימנע מהטיפול בה באם ניתן להקל על הסימפטומים באמצעות הטיפול בתרופה אחרת."

 

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007