הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Direct-Acting Antivirals עשויים לאפשר השתלת כליות שנתרמו על ידי חולי HCV
8.3.18

 

טיפול פרופילקטי ב- direct-acting antivirals עשוי לאפשר השתלה בטוחה של כליות שנתרמו מתורם נגוע ב- hepatitis C virus (HCV) לאדם בריא, כך מציע מחקר חדש שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- Annals of Internal Medicine.

במחקר השתתפו 10 חולים הממתינים להשתלת כליה שהסכימו לקבל תרומת כליה מתורם נגוע ב- HCV. לאחר תחילת המחקר, זמן ההמתנה הממוצע להשתלה היה חודש. הנתרמים טופלו ב- grazoprevir ו-elbasvir מייד לפני הניתוח ומדי יום למשך 12 שבועות לאחריו. חולים שהתורם שלהם היה נגוע ב- HCV מגנוטיפים 2 או 3 אף קיבלו sofosbuvir לאחר ההשתלה.

 

לאורך 12 שבועות המעקב, לא נצפו כל תופעות לוואי הקשורות לטיפול, ואף אחד מהנתרמים לא לקה ב- HCV כרוני. מעל למחצית מהנתרמים הציגו רמות HCV RNA הנמוכות מהגבול התחתון להגדרת מחלה בכל שלב משלבי המחקר.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007