הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת Taliaz פיתחה טכנולוגיה להתאמת תרופות נגד דיכאון
4.3.18

 

חברת Taliaz זכתה במכרז של משרד הבריאות להטמעת אלגוריתם להתאמת תרופות לטיפול בדיכאון למטופלים, לפי מאפיינים בריאותיים ובעיקר מאפיינים גנטיים. בעקבות הזכייה תוטמע הטכנולוגיה במערך בריאות הנפש של משרד הבריאות בהשקעה ראשונית של 2.4 מיליון שקל, עם התחייבות להשקעה נוספת של 30 מיליון שקל בהתאם להצלחה.


החברה הוקמה על ידי ד"ר דקל טליאז. בדיקת AlgoSight (נקראת גם Predictix) של החברה אושרה לאחרונה על ידי האיחוד האירופי ובעקבות זאת על ידי משרד הבריאות הישראלי. לדברי החברה, האלגוריתם פותח תוך התבססות על מחקר בשם Star D, מחקר גדול שבחן את הקשר בין יעילות נוגדי דיכאון לבין מאפיינים גנטיים. לאחר פיתוח האלגוריתם, הוא התאים נכון תרופות ל-8 מכל 10 מטופלים, כך לדברי החברה.

  


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007