הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סוד השלמות של העור
1.3.18

 

העור הוא נקודת מגע מרכזית בין הגוף לעולם החיצון. לאור זאת חשוב מאוד שתהיה בו שכבה מבודדת שתפריד בין פנים הגוף לבין כל מה שבחוץ, ותגן עלינו מחדירת גורמים מזיקים.

 

את ההגנה הזאת מספקים לנו תאים מיוחדים שנמצאים בשכבת האפידרמיס בעור, ובתוכה בשכבת תאים בשם סטרטום גרנולוזום. בין התאים בתוך שכבה זו נוצרים קשרים חזקים, מעין צמתי חיבור שבהם התאים נקשרים זה לזה. הקשרים האלה אוטמים את הרווחים בין התאים ומונעים מחומרים לא רצויים לעבור. אותה תופעה קיימת גם בתאי האפיתל במערכת העיכול, באיברי המין ובמערכת השתן – שלוש מערכות נוספות שנמצאות במגע עם הסביבה החיצונית.

 

 

לידיעה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ביאנה ברנשטיין

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007