הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תכירו את AIT הישראלית: מפתחת התרופות לזיהומים חמורים
27.2.18

 

חברה ישראלית לא מוכרת בשם AIT Therapeutics, הנסחרת בשווי 23 מיליון דולר בבורסה שמעבר לדלפק בארה"ב, הודיעה השבוע על כוונתה להיכנס לניסוי שלב III בתחום של טיפול בזיהומים חמורים במהלך המחצית השנייה של 2018, וכן על כוונתה להשתלב בבורסת נאסד"ק במהלך השנה.

 

AIT, המעסיקה כ-10 עובדים בישראל ומספר דומה בארה"ב, פיתחה תרופה לטיפול במחלות ריאות בתינוקות קטנים ובמבוגרים. ההתוויות הראשונות הן טיפול בווירוס ה-RSV וכן בחולי סיסטיק פיברוזיס הסובלים גם מזיהום חיידקי. החברה מנוהלת על-ידי סטיבן ליסי האמריקאי, וסמנכ"ל התפעול והנשיא שלה הוא אמיר אבניאל, שניהל את חברת רוזטה גרין, שנסחרה בתל-אביב ונמכרה לתאגיד מונסנטו ב-35 מיליון דולר.

 

 


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007