הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קבלת החיסונים המומלצים במהלך ההיריון אינה מסכנת את העובר:
25.2.18

קבלת החיסונים המומלצים במהלך ההיריון אינה מגבירה את שיעורי התחלואה או התמותה של העוברים במהלך ששת חודשי חייהם הראשונים, אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם ב- Pediatrics. ה- CDC ממליץ כיום כי נשים הרות יחוסנו נגד influenza ו- tetanus toxoid, reduced diphtheria toxoid, and acellular pertussis (Tdap).

 

במסגרת המחקר האמריקאי הושוו כ- 25,000 תינוקות שאושפזו במהלך ששת חודשי חייהם הראשונים עם תינוקות שלא אושפזו במהלך אותה תקופה. כ- 150 תינוקות שמתו הושוו אף הם עם קבוצת ביקורת מתאימה.

 

לאחר תקנון למשתנים מרובים נמצא כי חיסון של האם בחיסונים האמורים לא השפיעה על הסיכון של התינוק לחלות או למות.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים מעידים על בטיחותם של החיסונים נגד influenza ו- Tdap במהלך ההיריון."


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007