הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור מקרי החנק בקרב תינוקות מצוי בעלייה בשנים האחרונות:
25.2.18

שיעור מקרי המוות עקב חנק בקרב תינוקות יותר מהוכפל בארה"ב בין השנים 1999-2015, אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- JAMA Pediatrics.

 

בהתבסס על מידע מה- CDC מצאו החוקרים כי תמותת תינוקות עקב מקרי חנק גדלה מ- 12 ל- 28 פר 100,000 איש לאורך תקופה זו. העלייה נצפתה בקרב כל קבוצות הדמוגרפיה. הגידול בשיעור המקרים הונע בעיקרו ממספר מקרי החנק במיטה.

 

החוקרים סיכמו: "העלייה שנצפתה קשורה בגורמים רבים, כולל השימוש במוצרים לא בטוחים והשיפור ביכולת האבחנה בין חנק ובין תסמונת המוות בעריסה. ללא קשר לגורמים, המידע מעיד כי מעל ל- 1100 מקרי מוות הניתנים למניעה אירעו בקרב תינוקות בשנת 2015, סטטיסטיקה המצריכה בחינה מעמיקה ונקיטת פעולה."
 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007