הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Hydroxychloroquine אינו יעיל לטיפול ב- Osteoarthritis של היד:
25.2.18

טיפול ב- Hydroxychloroquine אינו משפר את הסימפטומים הנלווים ל- osteoarthritis של היד, כך מצא מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

כ- 250 מבוגרים עם ראיות רדיוגרפיות לאוסטאוארטריטיס של היד וסימפטומים בינוניים עד חריפים חולקו באופן אקראי לקבלת hydroxychloroquine (לרוב 300 מ"ג/יום) או פלסבו למשך 12 חודשים, נוסף לטיפול נגד כאבים.

כל הנבדקים דיווחו על תגובה לא מספקת, או תופעות לוואי הנובעות מנטילת תרופות נגד כאבים כגון acetaminophen, NSAIDs, או opioids.

 

מטרת המחקר העיקרית , שינויים בכאבים בידיים בתוך שישה חודשים – נצפתה במידה דומה בקרב הקבוצות. מטרות המחקר המשניות, כולל חומרת הכאבים, כוח האחיזה, ונזק מבני, היו דומים אף הם בקרב קבוצות המחקר.
 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007