הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות לטיפול במחלת כליות כרונית והפרעות במינרליזציה של העצם:
25.2.18

 ה- Kidney Disease: Improving Global Outcomes (KDIGO) עדכנה את הנחיותיה משנת 2009 לטיפול ב- chronic kidney disease — mineral and bone disorder (CKD-MBD).

 

להלן עיקרי ההנחיות המעודכנות שפורסמו ב- Annals of Internal Medicine:

 

  • לחולים עם מחלת כליות כרונית מ- stage G3a עד G5D עם סימנים של CKD-MBD או גורמי סיכון לאוסטיאופורוזיס, הקבוצה ממליצה על בדיקות לצפיפות העצם.
  • יש להימנע מהעמסת סידן למבוגרים ככול האפשר. עבור מבוגרים עם G5D CKD מומלץ על שימוש ב- dialysate calcium בריכוז של 1.25–1.5 mmol/L.
  • עבור מבוגרים עם CKD G3a עד G5 שאינם מטופלים בדיאליזה, הקבוצה ממליצה שלא להשתמש באנלוגים של calcitriol וויטמין D. אף על פי כן, אין סיבה כי מבוגרים עם CKD G4–G5 ימנעו מהנ"ל. 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007