הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 25.2.18

 

 

קבלת החיסונים המומלצים במהלך ההיריון אינה מסכנת את העובר:
קבלת החיסונים המומלצים במהלך ההיריון אינה מגבירה את שיעורי התחלואה או התמותה של העוברים במהלך ששת חודשי חייהם הראשונים, אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם ב- Pediatrics. ה- CDC ממליץ כיום כי נשים הרות יחוסנו נגד influenza ו- tetanus toxoid, reduced diphtheria toxoid, and acellular pertussis (Tdap).
שיעור מקרי החנק בקרב תינוקות מצוי בעלייה בשנים האחרונות:
שיעור מקרי המוות עקב חנק בקרב תינוקות יותר מהוכפל בארה"ב בין השנים 1999-2015, אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- JAMA Pediatrics.
Hydroxychloroquine אינו יעיל לטיפול ב- Osteoarthritis של היד:
טיפול ב- Hydroxychloroquine אינו משפר את הסימפטומים הנלווים ל- osteoarthritis של היד, כך מצא מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
Multiple sclerosis: תאי עור עשויים לסייע לתקן את הנזק העצבי:
האם אנחנו מתקדמים לפיתוחו של טיפול מותאם אישית לטרשת נפוצה? מחקר חדש מצא כי תאי העור של החולה עשויים לשמש לתיקון הנזק העצבי הנגרם במסגרת המחלה.
עודכנו ההנחיות לטיפול במחלת כליות כרונית והפרעות במינרליזציה של העצם:
ה- Kidney Disease: Improving Global Outcomes (KDIGO) עדכנה את הנחיותיה משנת 2009 לטיפול ב- chronic kidney disease — mineral and bone disorder (CKD-MBD).
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007