הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כמה חולים השתמשו בטיפול שעבורו נמכרה קייט פארמה ב-12 מיליארד דולר?
22.2.18

 

בעוד חודש ייפתח בבית משפט מרכז בלוד הדיון הראשון בתביעתו של פרופ' גדעון גרוס נגד פרופ' זליג אשחר שבה הוא דורש לקבל 15% משווי מניות קייט פארמה (179.79 -0.01%) שמכר לחברת גילעד (Gilead) (80.69 -0.31%) .

 

זליג אשחר עמד בראש צוות המדענים שכלל בין השאר את פרופסור גדעון גרוס, שפיתח את הטכנולוגיה המהפכנית שעל בסיסה פותח Yescarta — טיפול מהפכני בחולי סוגים מסוימים של סרטן הדם באמצעות הנדסה גנטת של תאי מערכת החיסון שלהם.לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007