הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע משיקה בבלעדיות תרופה של 148 מיליון דולר
22.2.18

 

חברת טבע (7,010 +0.73%) השיקה היום (ג') גרסאות גנריות של התרופה Solodyn בטבליות בשחרור מושהה בחוזקים של 65 ו-115 מיליגרם. סולודין, שפותחה על ידי חברת Ortho מקבוצת ג'ונסון אנד ג'ונסון, מיועדת לטיפול בפצעים דלקתיים בדרגה מתונה עד חמורה כתוצאה מפצעי בגרות בבני 12 ואילך.

 

מכירותיה של התרופה הסתכמו ב-148 מיליון דולר ב-2017. ההשקה הנוכחית היא המוצר התשיעי שטבע משיקה מקבוצת התרופות מבוססות החומר טטרהציקלין לטיפול בפצעי בגרות.לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007