הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור היעילות של החיסון נגד שפעת מוערך ב- 36%
22.2.18

 

שיעור היעילות הכולל של החיסון העונתי נגד שפעת מוערך ב- 36%, כך על פי ניתוח שפורסם ב- MMWR. החוקרים בחנו מידע הנוגע ל- 4600 נבדקים שהופיעו במרפאות עקב תחלואה נשימתית חריפה מלווה שיעול בתוך שבוע מהופעת הסימפטומים, בין נובמבר 2017 ופברואר 2018. כ- 38% נמצאו חיוביים ל- influenza בבדיקת reverse-transcription polymerase chain reaction.

 

כ- 43% מאלו שנמצאו חיוביים לנגיף, חוסנו. יעילות החיסון הוערכה עבור כל נגיף כדלהלן:


• Influenza A(H3N2): 25%
• Influenza A(H1N1)pdm09: 67%
• Influenza B: 42%

 

פילוח על פי גיל מצא כי החיסון היה יעיל רק בקרב ילדים מגיל שישה חודשים עד שמונה שנים (יעילות של 59%) ומבוגרים מגיל 18 עד 49 (יעילות של 33%).

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007