הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זה רשמי: חיות מחמד מועילות לבריאות הנפשית שלנו
22.2.18

 

meta-analysis חדשה שכללה 17 מחקרים מצאה ראיות כי בעלות על חיית מחמד מועילה לאנשים הסובלים מבעיות נפשיות.

 

בניתוח נכללו מחקרים שבחנו כיצד כלבים, חתולים, אוגרים, ציפורים ואפילו דגי זהב משפיעים על הבריאות הנפשית של אנשים הסובלים ממחלות נפש.

 

באופן כללי מצאו החוקרים כי בעלות על חיית מחמד סייעה לבעלים להתמודד עם רגשות וסיפקה הסחת דעת מהסימפטומים שליוו את מחלת הנפש שלהם.

 

"חיות מחמד מספקות קבלה ללא שיפוט, תמיכה לא מותנית שלעיתים אינה מתקבלת מבני משפחה אחרים או מקשרים חבריים," סיכמו החוקרים.

 

בנוסף ציינו חלק מהנבדקים כי חיית המחמד שלהם חייבה אותם לשמור על קשר עם העולם החיצון ולעסוק בפעילות גופנית. חלק מחיות המחמד, בעיקר כלבים, עודדו קיום אינטראקציות חברתיות וקשר לקהילה.

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007