הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש מעיד על התועלת שבניקוז אנדוסקופי מונחה אולטרא סאונד של דרכי המרה
22.2.18

 

ניקוז אנדוסקופי מונחה אולטרא סאונד של דרכי המרה עדיין אינו מבוצע באופן שגרתי, ככול הנראה על רקע התפיסה כי הפרוצדורה עשויה להיות כרוכה בסיכונים. מחקר קוהורט פרוספקטיבי שנערך לאחרונה ביפן בחן את תוצאות הפעולה בקרב 39 חולים עם סרטן הלבלב וסטנט בתריסריון. הסטנט נשען על ה- major papilla ב- 59% מהמקרים.

 

בהשוואה לשימוש ב- endoscopic retrograde cholangiopancreatography (ERCP) דרך הסטנט, שיעורי ההצלחה של הטכניקה, בנוגע לניקוז דרכי המרה, היה גבוה באופן מובהק סטטיסטית בקרב הנבדקים שעברו ניקוז מונחה אולטרא סאונד (95% מול 22%). שיעור ההצלחה הקליני הכללי של הפעולה היה גבוה אף הוא בהשוואה ל- ERCP (91% מול 52%).

 

שיעור תופעות הלוואי היה דומה בקרב שתי הקבוצות.

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007