הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מהמעבדה לקליניקה: מרכז חדשנות לפיתוח תרופות
20.2.18

 

מרכז חדשנות לרפואה תרגומית לפיתוח תרופות מהמעבדה לקליניקה הוקם באוניברסיטה. "מטרת המרכז היא להרחיב משמעותית את ארסנל התרופות העתידיות," אומר פרופ' דן פאר, ראש המרכז לחקר הביולוגיה של הסרטן בפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס.וייז, שיוביל את המרכז החדש. "לשם כך אנחנו מבקשים למנף את כוחה המחקרי העצום של האוניברסיטה, בשילוב עם 17 המרכזים הרפואיים המסונפים לה, בהם: המרכז הרפואי ע"ש שיבא, מרכז רפואי רבין והמרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי. בנוסף גייסנו ליוזמה דמויות מובילות מתעשיית התרופות, שישמשו כמנטורים בפרויקטים הנבחרים, ויכוונו את הפעילות המחקרית לכיוון תעשייתי.

 

פרופ' פאר מסביר כי נכון להיום מוכרות לרפואה יותר מ-10,000 מחלות, אך כדי להיאבק בהן, עומדות לרשות הרופאים רק 500 משפחות של תרופות המאושרות על ידי רשות המזון והתרופות של ארה"ב (FDA). במקביל, בשל תהליכים מורכבים של פיתוח ופיקוח, קצב הצטרפותן של תרופות חדשות למאגר הגלובלי הוא איטי ביותר. מצב זה נובע במידה רבה מהקשיים בהם נתקלים חוקרים באקדמיה, בבואם לתרגם תגליות מדעיות לתרופות ממשיות, שמגיעות לתעשייה ולקליניקה, ומסייעות לחולים. המרכז החדש הוקם במטרה לתת מענה מושכל וחדשני לבעיה האקוטית.

  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007