הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התוספים שלא מוסיפים
20.2.18

 

אחת מהשאלות הבוערות בתחום התזונה המונעת קיבלה בחודש שעבר תשובה מדעית חלקית: האם בליעה של תוספי סידן וויטמין D אכן מועילה למניעת שברים אצל אנשים מבוגרים? סקירה של עשרות מחקרים בתחום העלתה מסקנה מאכזבת – התוספים האלה לא תורמים תרומה משמעותית לחוזק העצמות של קשישים שחיים בקהילה.

 

סידן הוא המינרל הנפוץ ביותר בגופנו. הוא ממלא תפקידים חשובים ההתכווצות כלי הדם והתרחבותם, בפעילות השרירים, ובהעברת מסרים במערכת העצבים ובבלוטות. כמעט כולו מאוחסן בעצמות ובשיניים ותורם לתפקודן וליציבות המבנה שלהן.העצם עצמה היא רקמה חיה שעוברת כל הזמן מחזורי פירוק והרכבה של הסידן שבה. היא מושפעית בכך מויטמין D, שמסייע לספיגת הסידן במעי ומאזן את רמות הסידן בדם כך שתתאפשר בנייה תקינה של רקמת העצמות והשיניים. בלעדיו העצמות יהיו דקות ושבירות.

 

 

לידיעה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ד"ר בת חן וולף

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007