הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"בואו נמכור את תעשיית הביומד הישראלית לעולם"
20.2.18

 

"יש שתי דרכים להקים פה תעשיית ביומד", אומר ד"ר גיורא ירון, "האחת היא כמו שהקמנו את תעשיית המיקרו-אלקטרוניקה, והשנייה היא בדרך הקוריאנית. בשני המקרים על המדינה לשים כסף".

 

ירון, מהאבות המייסדים של הייטק הישראלי, הוא מייסד ויו"ר חברת המכשור הרפואי איתמר מדיקל, הנסחרת בבורסה בת"א לפי שווי של 267 מיליון שקל, ויו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל-אביב. בעבר הקים בארץ את הפעילות של חברת המוליכים למחצה נשיונל סמיקונדקטר, היה יו"ר חברת מרקורי בזמן שנמכרה תמורת 4.5 מיליארד דולר וייסד מספר רב של חברות הייטק, שרובן הגיעו לאקזיט.

 

 


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007