הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גלמד נכשלה בניסוי תרופה לחולי איידס - המניה צונחת
20.2.18

 

חברת גלמד פרמצבטיקל הודיעה על כישלון בניסוי שלב II שערכה בטיפול בדלקת כבד אצל חולי איידס. החברה פרסמה היום הודעה לפיה המוצר לא השיג את היעד העיקרי שלו, בניסוי שנערת ב-50 חולים במשך 12 שבועות. לא נמצא הבדל באחוזי השומן בכבד (גורם סיכון לדלקת) בין חולי האיידס שטופלו במוצר לבין אלה שלא טופלו.

 

מניית החברה יורדת 63% בקדם מסחר בנאסד"ק ובמידה וירידה זו תימשך עם פתיחת המסחר, יהיה שוויה של גלמד 44 מיליון דולר בלבד.

 


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007