הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שכחתם לקחת את התרופה? חכו לטלפון מהאחות או מהרופא
20.2.18

 

כולם שוכחים לקחת תרופות, אבל כל אחד שוכח בדרכו שלו - זה הרעיון שעומד בבסיס הטכנולוגיה שפיתחה חברת Vaica הישראלית למניעת שיכחה של תרופות.

  

בעולם פועלות כמה חברות העוסקות בבעיה הזאת, ובהן Medisafe הישראלית, אולם Vaica מבקשת לבדל את עצמה כחברה שמספקת פתרונות המותאמים לפי לקוח ותרופה. לחברה יש הסכמי שיתופי-פעולה עם כמה חברות מוקד רפואי, ובשבוע האחרון הודיעה על חתימת הסכם נוסף עם חברת המוקדים הרפואיים STAAR Alert. בשנים האחרונות החברה פועלת במודל עסקי חדש, שבו היא יוצרת גם שיתופי-פעולה ישירות עם חברות התרופות.

 


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007