הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפוליו עדיין מהווה מצב חירום רפואי עולמי
20.2.18

 

ה- World Health Organization קובע כי הסיכון לזיהום בנגיף פוליו פראי עדיין מהווה מצב חירום רפואי עולמי. הסוכנות מציעה כי מימוש ההמלצות לארצות הנגועות יורחב לפרק זמן של שלושה חודשים נוספים.

 

ה- WHO בכל זאת מציין מספר נקודות חיוביות בעקבות החודשים האחרונים. שיעור המקרים העולמיים בשנה החולפת קטן לשיעור הנמוך ביותר בכל הזמנים ולא תועדה הדבקה בין-לאומית מאז חודש נובמבר האחרון.

 

אף על פי כן, כבר עתה תועדו שלושה מקרים השנה באפגניסטן, נוסף על 14 בשנה שעברה. הארגון מודאג בנוגע לשיעורי החיסון של ילדים בציינו קיומן של אלימות וחוסר יציבות בחלקים מסוימים של המדינה.

 

אזורים אחרים המצויים בסיכון הינם בסביבות אגן צ'אד. הסיכון להתפשטות הפוליו למדינות הללו מניגריה או לסב-סהרה נותר משמעותי.

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007