הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר בדיקת דם חדשה שתסייע לזהות זעזוע מוח
20.2.18

ה- FDA אישר לשיווק את בדיקת הדם הראשונה העשויה לסייע לאבחן זעזוע מוח בקרב מבוגרים.

 

ה- Banyan Brain Trauma Indicator מודדת את רמות החלבונים UCH-L1 ו- GFAP בדמו של הנבדק בתוך 12 שעות מהטראומה. רמות החלבונים הללו עשויות להעיד על הסבירות לפגיעה מוחית ולכן על הצורך בבדיקת CT. תוצאות הבדיקה מתקבלות בתוך 3-4 שעות.

 

מחקר שכלל כמעט 2000 בדיקות דם של מבוגרים עם חשד לזעזוע מוח, מצא כי הבדיקה הייתה מדויקת ב- 97.5% לניבוי הימצאות פגיעה מוחית ב- CT וב- 99.6% לשלילת הנגעים הללו.

 

הבדיקה תסייע להימנע משליש מבדיקות ה- CT המבוצעות למטופלים עם חשד לזעזוע מוח, ציין ה- FDA.

 

  

לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007