הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בחר בחוכמה: אורתופדיה לילדים, מה לא לעשות:
18.2.18

המחלקה לאורתופדיה של ה-  American Academy of Pediatricsוה- Pediatric Orthopaedic Society of North America פרסמו כחלק מה- Choosing Wisely campaign רשימה של חמש פרקטיקות אותן מומלץ לשקול מחדש.

 

  • בדיקות סקר מבוססות אולטרא-סאונד של הירך אינן צריכות לשמש לאבחנה של דיסלוקציה או דיספלזיה של המפרק בקרב תינוקות בסיכון נמוך שעברו בדיקה פיזית תקינה.
  • בדיקות הדמיה, קיבוע, או ניתוח אינם נחוצים לילדים עד גיל 7 עם in-toeing gait.
  • מדרסים אינם מומלצים לילדים עם פלטפוס ללא סימפטומים.
  • לרוב אין צורך בבדיקות MRI או CT לבירור מרבית הבעיות בשריר-שלד, ראשית יש לבצע בדיקות קליניות, מעבדתיות ורדיוגרפיות מתאימות.
  • אין צורך לבצע מעקב רנטגני אחר שברים א-סימפטומאטיים ב- torus.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007