הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופה Apalutamide אושרה לטיפול בסוגים מסוימים של סרטן הערמונית:
18.2.18

ה- FDA הודיע כי אישר את הטיפול התרופתי הראשון עבור סרטן ערמונית ללא גרורות העמיד לסירוס. מחקר שפורסם בשבוע שעבר בכתב העת New England Journal of Medicine דיווח כי apalutamide (Erleada) – החוסמת השפעות אנדרוגניות – שיפרה את משך ההישרדות ללא גרורות בהשוואה לטיפול בפלסבו (חציון הישרדות, 41 מול 16 חודשים).

 

תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה כללו עייפות, עלייה בלחץ הדם, פריחות, שלשולים, בחילות, ירידה במשקל, כאבי פרקים, נפילות, גלי חום, היעדר תיאבון, שברים ונפיחות בגפיים.

 

תופעות הלוואי החמורות של התרופה כללו נפילות, שברים ופרכוסים.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007