הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.2.18

 

 

עלייה במדרגות עשויה לשפר את השליטה על לחץ הדם בקרב נשים במנופאוזה:
עלייה במדרגות עשויה לסייע להורדת לחץ הדם בקרב נשים במנופאוזה הסובלות מיתר לחץ דם, אלו מסקנותיו של מחקר קטן שפורסם ב- Menopause.
אבות יחידנים עומדים בפני סיכון מוגבר למוות מוקדם:
אבות יחידנים עומדים בפני סיכון מוגבר למוות מוקדם, זאת בהשוואה לאבות עם בני זוג, לאמהות יחידניות או לאמהות עם בני זוג, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet Public Health.
אין שינוי בהנחיותיו של ה- USPSTF לבדיקות סקר להמצאות סרטן השחלות:
ה- USPSTF ממשיך להמליץ נגד ביצוע בדיקות סקר לנשים ללא סימפטומים וללא סינדרומים תורשתיים. להלן עיקרי ההמלצות המהוות עדכון של הקווים המנחים של כוח המשימה משנת 2012:
בחר בחוכמה: אורתופדיה לילדים, מה לא לעשות:
המחלקה לאורתופדיה של ה- American Academy of Pediatricsוה- Pediatric Orthopaedic Society of North America פרסמו כחלק מה- Choosing Wisely campaign רשימה של חמש פרקטיקות אותן מומלץ לשקול מחדש.
התרופה Apalutamide אושרה לטיפול בסוגים מסוימים של סרטן הערמונית:
ה- FDA הודיע כי אישר את הטיפול התרופתי הראשון עבור סרטן ערמונית ללא גרורות העמיד לסירוס. מחקר שפורסם בשבוע שעבר בכתב העת New England Journal of Medicine דיווח כי apalutamide (Erleada) – החוסמת השפעות אנדרוגניות – שיפרה את משך ההישרדות ללא גרורות בהשוואה לטיפול בפלסבו (חציון הישרדות, 41 מול 16 חודשים).
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007