הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות סקר מבוססות MRI לסרטן השד מובילות ליותר ביופסיות:
15.2.18

בדיקות סקר מבוססות MRI לסרטן השד מובילות לשיעורים גבוהים יותר של ביופסיות אך לשיעורים נמוכים של אבחנת סרטן, כך על פי ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

בהתבסס על יותר מ- 2 מיליון בדיקות סקר, השוו החוקרים הן את האינטנסיביות של הביופסיות שבוצעו (fine-needle aspiration מול surgical biopsy) ואבחנות הסרטן (invasive cancer מול ductal carcinoma in situ [DCIS]) ב- 90 הימים שלאחר בדיקות הסקר – ממוגרפיה בלבד או ממוגרפיה + MRI.

 

ביופסיות היו נפוצות ביותר מפי 2 לאחר MRI בהשוואה לממוגרפיה בלבד בקרב נשים עם היסטוריה של סרטן שד ונפוצות ביותר מפי 5 בקרב נשים ללא היסטוריה שכזו. האינטנסיביות של הביופסיות הייתה דומה ולא קשורה לטכניקת ההדמיה.

 

ממוגרפיות הובילו לשיעור אבחנה גבוה יותר של DCIS וסרטן פולשני בהשוואה ל- MRI, ללא קשר להיסטוריה הרפואית.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007