הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש בוחן את הקשר הפוטנציאלי בין אולטרא-סאונד ואוטיזם של היילוד:
15.2.18

עומק השדה של בדיקת האולטרא-סאונד המבוצעת לאם עשוי להשפיע על הסיכון לאוטיזם של היילוד, כך מציע מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Pediatrics.

 

בהסתמך על רשומות רפואיות מבית חולים בבוסטון השוו החוקרים 100 ילדים עם הפרעות על הספקטרום האוטיסטי עם 100 מקרי ביקורת עם עיכוב התפתחותי ו- 200 מקרי ביקורת עם התפתחות טיפוסית. מספר בדיקות האולטרא-סאונד היה דומה בקרב כלל הקבוצות (כ- 6 פר היריון). יתר על כן, קבוצת הילדים האוטיסטים חוותה בממוצע חשיפה קצרה יותר לאולטרא-סאונד בשני הטרימסטרים הראשונים, בהשוואה לקבוצת ההתפתחות הטיפוסית. אף על פי כן, קבוצת הילדים האוטיסטים חוותה בדיקות בעומק שדה ממוצע גבוה יותר בשני הטרימסטרים הראשונים.

 

החוקרים ציינו כי עומק השדה של בדיקת האולטרא-סאונד משפיע על נפח הרקמה העוברית הנחשפת לרמות האנרגיה.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007