הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם אכילה איטית יותר תסייע לך לרדת במשקל?
15.2.18

אכילה איטית מפחיתה את הסבירות לעלייה במשקל, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת BMJ Open. החוקרים בדקו כיצד משפיעים קצב האכילה, נשנושים לאחר ארוחת הערב, אכילה במהלך השעתיים שלפני השינה, ודילוג על ארוחת הבוקר, על הירידה במשקל.

 

במסגרת המחקר היפני נבדקו רשומותיהם של כמעט 60,000 בני אדם שעברו בדיקות תקופתיות במסגרתם נמדדו ה- BMI, היקף המותניים, לחץ הדם והשתן, כמו גם הרגלי החיים – עישון, שתייה, ושגרת האכילה והשינה.

 

סה"כ, נמצא כי אנשים שאכלו לאט הציגו סבירות גבוהה יותר להיות בריאים פיזית. לאורך שש שנות המעקב, יותר מחצי מהנבדקים האטו את קצב האכילה שלהם והשינוי הנ"ל נמצא קשור עם הפחתה בהיקף המותניים וה- BMI.

 

ובאופן ספציפי, נמצא למעשה כי אכילה במהירות נורמאלית הייתה קשורה עם הפחתה של 29% בסיכון להשמנה ואכילה איטית עם הפחתה של 42%.

 

אכילה בתוך שעתיים מהשינה ונשנושים לאחר ארוחת הערב הגבירו את הסיכון להשמנה, מנגד, דילוג על ארוחת הבוקר לא השפיע על הסיכון הנ"ל.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007