הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 15.2.18

 

 

בדיקות סקר מבוססות MRI לסרטן השד מובילות ליותר ביופסיות:
בדיקות סקר מבוססות MRI לסרטן השד מובילות לשיעורים גבוהים יותר של ביופסיות אך לשיעורים נמוכים של אבחנת סרטן, כך על פי ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
מחקר חדש בוחן את הקשר הפוטנציאלי בין אולטרא-סאונד ואוטיזם של היילוד:
עומק השדה של בדיקת האולטרא-סאונד המבוצעת לאם עשוי להשפיע על הסיכון לאוטיזם של היילוד, כך מציע מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Pediatrics.
מולקולה הקשורה למחלת ה- Huntington מסוגלת לחסל תאים סרטניים:
מחקר חדש ניסה לבחון מדוע סרטן מהווה ממצא נדיר בקרב החולים במחלת Huntington ומצא כי הגן האחראי למחלה מעודד ייצור מולקולה קטלנית לתאים הסרטניים.
האם אכילה איטית יותר תסייע לך לרדת במשקל?
אכילה איטית מפחיתה את הסבירות לעלייה במשקל, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת BMJ Open. החוקרים בדקו כיצד משפיעים קצב האכילה, נשנושים לאחר ארוחת הערב, אכילה במהלך השעתיים שלפני השינה, ודילוג על ארוחת הבוקר, על הירידה במשקל.
השימוש באופיאטים מגביר את הסיכון לזיהום פולשני של פנאומוקוק:
שימוש באופיאטים במרשם מגביר את הסיכון ל- invasive pneumococcal disease (IPD), אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007