הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התערבות הורית בטיפול הניתן ביחידות הטיפול הנמרץ לפגים תורמת לעלייתם במשקל של פגים שנולדו מוקדם מאוד:
13.2.18

יחידות טיפול נמרץ לפגים המעודדות מעורבות הורית בטיפול בפגים מדגימות שיעורים מרשימים יותר של עלייה במשקלם של פגים שנולדו מוקדם מאוד, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet Child & Adolescent Health.

 

במסגרת המחקר חולקו אקראית 26 יחידות טיפול נמרץ לפגים בשלוש מדינות לטיפול המשלב את המשפחה או לטיפול הסטנדרטי, ההורים הודרכו כיצד לטפל בילדים (לדוגמא, רחצה, האכלה, החלפת חיתולים, מתן תרופות, מדידות חום), למדוד את התקדמות הילדים ולהשתתף בסבבי הרופאים במחלקה. כ- 1800 תינוקות נולדו לפני השבוע ה- 33 להיריון והשתתפו במחקר.

 

לאחר תקנון למשתנים מרובים, נמצא כי תינוקות שטופלו ביחידות מקבוצת המחקר הדגימו עלייה משמעותית יותר במשקל לאחר 21 ימים בהשוואה לתינוקות ביחידות השייכות לקבוצת הביקורת. כמו כן נצפתה בקרב קבוצת המחקר רמת סטרס נמוכה יותר של ההורים ושיעורי הנקה גבוהים יותר.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007