הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון מוגבר לדמנציה נצפה בקרב מבוגרים עם מחלות לב מולדות:
13.2.18

מבוגרים עם מחלות לב מולדות עומדים בפני סיכון מוגבר לדמנציה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Circulation.

 

במסגרת המחקר הדני הושוו כ- 10,000 מבוגרים עם מחלות לב מולדות עם כ- 100,000 מבוגרים ללא מחלות שכאלו. דמנציה אובחנה בכ- 4% מבני ה- 80 עם מחלות לב מולדות – ממצא המתורגם לעלייה של 60% בסיכון לדמנציה בקרב קבוצת גיל זו. הסיכון המוגבר נצפה ללא קשר לחומרת מחלת הלב המולדת, לנוכחות כחלון או אב-נורמאליות כרומוזומלית, והתפתחות תחלואות כגון סוכרת ומחלות קרדיווסקולאריות.

 

יש לציין כי לא נמצא קשר בין מחלות לב מולדות ודמנציה בקרב נבדקים עם רמת השכלה גבוהה, אך החוקרים ציינו כי מספר התצפיות קטן מכדי להגיע למסקנות חותכות.


לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007