הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ כי כל הנשים ההרות יבדקו להמצאות עגבת:
11.2.18

ה- U.S. Preventive Services Task Force מאשר את המלצותיו כי כל הנשים ההרות צריכות להיבדק להמצאות עגבת (המלצות מדרגה A). הקבוצה פרסמה טיוטת המלצות שסיכמה: "קיימת סבירות גבוהה כי היתרונות הנלווים לבדיקות הסקר להמצאות זיהום בעגבת במהלך ההיריון הינם משמעותיים."

 

כוח המשימה הגיע למסקנה זהה כבר בשנת 2009. בדיקת הסקר צריכה להתבצע מוקדם ככול האפשר במהלך ההיריון.

 

בדיקות הסקר להמצאות עגבת מבוססות על איתור נוגדנים ולא על זיהוי ישיר של האורגניזם. הבדיקות מבוצעות בשני שלבים – בדיקה ראשונית ובדיקה לאישור.

 

אף על פי שלא קיימים נתונים מדויקים בנוגע לשיעור הזיהומים הראשוניים והשניוניים בעגבת, הללו מצויים בעלייה.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007