הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Patent Foramen Ovale מגביר את הסיכון לשבץ לאחר ניתוחים לא קרדיאליים:
11.2.18

המצאות פתח במחיצה בין הפרוזדור השמאלי לימני בלב (Patent foramen ovale) מגבירה את הסיכון להיארעות שבץ לאחר טיפול, כך על פי מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA.

 

החוקרים ניתחו מידע הנוגע ל- 150,000 מבוגרים שעברו ניתוחים לא קרדיאליים בשלושה בתי חולים במסצ'וסטס בין השנים 2007-2015. 1% אובחן עם PFO (לא סגור) טרם הניתוח.

 

חולים עם PFO הציגו סבירות גבוהה יותר בהשוואה לחולים ללא PFO לסבול משבץ איסכמי בתוך 30 ימים מהניתוח (3.2% מול 0.5%). לאחר תקנון לגורמי סיכון קרדיווסקולאריים ומשתנים מתערבים אחרים, נמצא כי חולים עם PFO מצויים בסיכון מוגבר ללקות בשבץ איסכמי (odds ratio, 2.7).לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007