הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Canagliflozin מפחיתה את הסיכון לאי ספיקת לב בקרב חולי סוכרת סוג 2:
11.2.18

Canagliflozin - sodium-glucose cotransporter 2 inhibitor – המשמשת לטיפול בחולי סוכרת סוג 2 – מפחיתה את הסיכון לאשפוזים עקב אי ספיקת לב בהשוואה לתרופות אחרות לטיפול בסוכרת, כך מציע מחקר תצפית שפורסם ב- BMJ.

 

במסגרת המחקר האמריקאי נבדקו כמעט 80,000 מבוגרים עם סוכרת וללא מחלה קרדיווסקולארית שהחלו לקבל טיפול ב- canagliflozin, dipeptidyl peptidase-4 (DPP-4) inhibitor (לדוגמא, saxagliptin), glucagon-like peptide-1 (GLP-1) receptor agonist (לדוגמא, liraglutide), או sulfonylurea מדור שני או שלישי (לדוגמא, glimepiride). המטופלים ב- canagliflozin הושוו עם חולים שהחלו לקבל טיפול באחת התרופות האחרות.

 

לאורך תקופת המעקב, שיעור ההיארעות של אשפוזים עקב אי ספיקת לב היה נמוך יותר בקרב המטופלים ב- canagliflozin (7.3-8.9 אירועים פר 1000 שנות אדם) זאת בהשוואה ל- DPP-4 inhibitors (12.8 פר 1000), GLP-1-receptor agonists (12.4), או sulfonylureas (14.4).

 

ההיארעות של אוטם שריר הלב או שבץ הייתה דומה בקרב כל קבוצות המטופלים.לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007