הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.2.18

 

 

ה- USPSTF ממליץ כי כל הנשים ההרות יבדקו להמצאות עגבת:
ה- U.S. Preventive Services Task Force מאשר את המלצותיו כי כל הנשים ההרות צריכות להיבדק להמצאות עגבת (המלצות מדרגה A). הקבוצה פרסמה טיוטת המלצות שסיכמה: "קיימת סבירות גבוהה כי היתרונות הנלווים לבדיקות הסקר להמצאות זיהום בעגבת במהלך ההיריון הינם משמעותיים."
פורסמו ההמלצות לחיסון ילדים לשנת 2018:
ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC פרסמה את המלצותיה השנתיות לחיסון ילדים ומתבגרים עד גיל 18 שנים.
Patent Foramen Ovale מגביר את הסיכון לשבץ לאחר ניתוחים לא קרדיאליים:
המצאות פתח במחיצה בין הפרוזדור השמאלי לימני בלב (Patent foramen ovale) מגבירה את הסיכון להיארעות שבץ לאחר טיפול, כך על פי מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA.
Canagliflozin מפחיתה את הסיכון לאי ספיקת לב בקרב חולי סוכרת סוג 2:
Canagliflozin - sodium-glucose cotransporter 2 inhibitor – המשמשת לטיפול בחולי סוכרת סוג 2 – מפחיתה את הסיכון לאשפוזים עקב אי ספיקת לב בהשוואה לתרופות אחרות לטיפול בסוכרת, כך מציע מחקר תצפית שפורסם ב- BMJ.
שתיית תה חם עשויה להגביר את הסיכון לסרטן הוושט בקרב מבוגרים המצויים בסיכון גבוה:
צריכה יומיומית של תה חם או רותח מגבירה את הסיכון לסרטן הוושט בקרב מבוגרים מעשנים או הצורכים כמויות גדולות של אלכוהול, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007