הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עובדים לשעבר בפייסבוק וגוגל, ואחרים, הקימו קואליציה למאבק ברעות החולות של המדיה החברתית
8.2.18

עובדים לשעבר בפייסבוק וגוגל, ואחרים, הקימו קואליציה למאבק ברעות החולות של המדיה החברתית, כך מדווח ה- New York Times. בין ההשפעות שדווחו – דיכאון, חרדה, מתח, ונרקיסיזם, הקשורים לשימוש ברשתות החברתיות.

 

הקואליציה, המכונה ה- Center for Humane Technology, מציינת כי מטרתה להתמודד עם המשבר החדש. אחת מתוכניותיה היא לפעול בשיתוף עם הארגון ללא כוונת רווח Common Sense Media להשקת קמפיינים נגד ההתמכרות לטכנולוגיה.

 

אחד המשקיעים הראשונים ברשתות החברתיות ציין "הרשתות החברתיות פונות למוח הקדמוני שלך – פחד ראשוני וכעס. ועם הטלפונים החכמים, אתה מעורב במשך כל רגע בו אתה ער." "זו הזדמנות עבורי לתקן עוול."

  

לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007