הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדידות של לחץ הדם במרפאה מפספסות לעיתים קרובות הימצאות של יתר לחץ דם לאחר רעלת הריון חמורה:
8.2.18

ניטור של לחץ הדם חיוני לאבחנה של יתר לחץ דם בקרב נשים, בשנים לאחר שחוו רעלת היריון חמורה, כך מסכם מחקר שפורסם בכתב העת Hypertension.

 

במחקר השתתפו כ- 200 נשים מהולנד שהופנו לביצוע מעקב קרדיווסקולארי ארוך טווח לאחר שחוו רעלת היריון חמורה. כל הנשים עברו ניטור אמבולטורי בן 24 שעות של לחץ הדם ובדיקות לחץ דם במרפאה, 9-15 חודשים לאחר הלידה.

 

המדידות האמבולטוריות איתרו יתר לחץ דם בקרב 42% מהנשים, בעוד שהמדידות במרפאה עשו זאת רק בקרב 24%. יתר על כן, המדידות האמבולטוריות מצאו כי 46% מהקוהורט לא הדגימו ירידה בלחץ הדם הסיסטולי במהלך הלילה – ממצא הכרוך בסיכון דומה להמצאות יתר לחץ דם.

  

לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007