הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מפרסם את המלצותיו לחיסונים לשנת 2018:
8.2.18

ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC פרסמה ב- Annals of Internal Medicine את המלצותיה לחיסון מבוגרים לשנת 2018. להלן עיקרי השינויים ביחס לשנה שעברה:

 

  • שלבקת חוגרת: שתי מנות של החיסון החדש, שאך זה אושר - recombinant zoster vaccine (RZV; Shingrix) – מומלצות למבוגרים מגיל 50 ומעלה ללא קשר להיסטוריית החיסון או השלבקת שלהם. מטופלים שקיבלו את החיסון החי (Zostavax) יכולים לקבל את מנת ה- RZV הראשונה לפחות חודשיים לאחר קבלת החיסון הקודם. מבוגרים מגיל 60 ומעלה יכולים לקבל את שני החיסונים, אך RZV עדיף.
  • חזרת: מבוגרים שקיבלו שני חיסונים או פחות מכך ומצויים בסיכון ללקות בחזרת צריכים לקבל את ה- measles, mumps, and rubella (MMR) vaccine.

  

לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007