הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון דומה לתמותה נצפה בקרב שחקני פוטבול מקצוענים וחובבנים:
6.2.18

האם השתתפות סדירה במשחקי ליגת הפוטבול המקצוענית בארה"ב מגבירים את הסיכון לתמותה?

 

שחקני פוטבול מקצוענים אינם מציגים סיכון גבוה יותר לתמותה משחקנים חובבנים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA .

 

כ- 2900 שחקני פוטבול ששיחקו בליגה המקצוענית בארה"ב בין השנים 1982-1992 הושוו עם כ- 880 שחקנים מחליפים ששיחקו מספר נמוך יחסית של משחקים. לאורך 30 שנות מעקב, נפטרו כ- 5% מהשחקנים, כאשר לא נצפה כל הבדל מובהק סטטיסטית בין שתי הקבוצות. שבעה מקרי מוות אירעו כתוצאה ממחלות נוירודגנרטיביות בקרב חברי קבוצת המחקר, כל המקרים כללו amyotrophic lateral sclerosis.

  

לידיעה >>

 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007