הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AHA מזהיר מפני הסיכון הקרדיווסקולארי הנלווה לטיפול בסרטן השד:
6.2.18

נשים החולות בסרטן השד עומדות בפני סיכון מוגבר לתחלואה קרדיווסקולארית עקב ההשפעות הרעילות של חלק מהטיפולים במחלה. כך על פי הצהרה מדעית שפרסם ב- American Heart Association. נתונים נוספים העשויים להיות בעלי משקל הינם הימצאות גורמי סיכון חופפים הן לסרטן השד והן ל- CVD, כולל עישון, השמנה ודיאטה מערבית.

 

ההצהרה שפורסמה בכתב העת Circulation מפרטת את הטיפולים לסרטן השד העשויים להגביר את הסיכון ל- CVD, לדוגמא – anthracyclines וטיפול מוכוונים HER-2 קשורים עם פגיעה בפעילות החדר השמאלי ואי ספיקת לב, בעוד שהקרנות מגבירות את הסיכון ל- coronary artery disease ו- cardiomyopathy. ההצהרה מייעצת בנוגע לניטור היארעות מוקדמת של רעילות ללב ובמידת הצורך שיקולים לבחירת טיפול חליפי.

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י Pharmaline 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007