הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות השפעת השנה, הגבוהה ביותר מאז הפנדמיה של שנת 2009
4.2.18

 


פעילות השפעת בארה"ב הגיעה השנה לשיאים הגבוהים ביותר מאז הפנדמיה של שנת 2009, כך על פי דיווח שפרסם ה- CDC לאחרונה. גורמים רשמיים דיווחו כי בחוף המערבי החלה להיצפות ירידה בפעילות השפעת, אך כי הפעילות נותרת גבוהה או עולה במרבית חלקי המדינה.

 

בין שאר הממצאים:
• אשפוזים עקב מחלת השפעת: מבוגרים בגילאים 50-64 הינם קבוצת הגיל השנייה הנפגעת ביותר השנה. הראשונה הינה קשישים. בעוד שהנגיף הדומיננטי ביותר הינו H3N2, מבוגרים בגיל העמידה עשויים להיות רגישים יותר לזן H1N1, המצוי אף הוא בסירקולציה.
• שיעור מקרי המוות הקשורים לדלקת ריאות ו- influenza עלה בהדרגה, עד ל- 9.1%, רמה אליה הגענו בפעם האחרונה בעונת השפעת 2014-15.
• שבעה ילדים מתו משפעת במהלך השבוע האחרון, וסה"כ 37. אך גורמים רשמיים הזהירו כי ייתכן ונתון זה מייצג רק מחצית מהמקרים.

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007