הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סבירות גבוהה יותר לשתייה לא אחראית של בני נוער שהוריהם סיפקו להם אלכוהול:
1.2.18

 

סבירות גבוהה יותר כי בני נוער המקבלים משקאות אלכוהוליים מהוריהם, ינהגו חוסר אחריות בצריכתו מאוחר

יותר. אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- Lancet Public Health.

קוהורט גדול של בני נוער מאוסטרליה דיווחו מדי שנה, מגיל 13 עד 18, האם הוריהם או אחרים סיפקו להם אלכוהול במהלך 12 החודשים האחרונים. הללו אף מילאו שאלונים שנתיים בנוגע להרגלי השתייה שלהם.

אספקה הורית של אלכוהול (לגימה או משקה שלם) הפכה נפוצה יותר ככול שהילדים התבגרו: 15% מבני הנוער קיבלו אלכוהול מהוריהם בגיל 13 בהשוואה ל- 57% בגיל 18. הרגלי שתייה מזיקים הפכו אף הם נפוצים יותר ככול שעלה הגיל. לדוגמא, 1% דיווחו על שתייה לא אחראית בגיל 14 בהשוואה ל- 55% בגיל 18.

בהשוואה לבני נוער שלא קיבלו אלכוהול, הללו שדיווחו כי הוריהם השקו אותם, הציגו סיכוי גבוה פי 2 לדווח על שתייה לא אחראית וסימפטומים של התמכרות.

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007