הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השכיחות של Pulmonary Embolism בקרב מטופלים עם Syncope
1.2.18

 

פחות מ- 1% מהמטופלים הסובלים מ- Syncope מאובחנים עם pulmonary embolism (PE), אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

החוקרים אספו מידע אדמיניסטרטיבי מארבע מדינות וכמעט 1.7 מיליון מבוגרים שהופיעו בחדרי המיון עקב syncope. PE אובחן בקרב 0.06%-0.55% מהחולים. כאשר הניתוח הוגבל לנבדקים שאושפזו עקב סינקופה, נע שיעור האבחנה של PE בין 0.15%-2.10%.

החוקרים סיכמו: Pulmonary embolism מהווה ממצא די נדיר בקרב חולים עם סינקופה. אף על פי שיש לשקול PE בכל מטופל שכזה, לא כל המטופלים הללו צריכים להיבדק להמצאות PE.

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007