הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פאנל של ה- FDA אינו תומך באופן מלא במקלות טבק
1.2.18

 

גם אם יאשר ה- FDA את השימוש במוצר, לא תוכל Philip Morris לטעון כי מקלות הטבק שלה (smokeless tobacco stick) מזיקים פחות מסיגריות, כך הצביע פאנל מייעץ ל- FDA.

ה- IQOS pen מחמם את הטבק אך אינו שורף אותו, ומשחרר אדי ניקוטין.

הפאנל הצביע על העובדה כי החברה לא הוכיחה שהמכשיר מפחית את הסיכון של המעשנים ללקות במחלות הקשורות לעישון. הפאנל אף הפריך את טענות החברה כי המכשיר לא יהיה פופולארי בקרב צעירים.

הקבוצה הצביעה בעד טענת החברה כי ה- IQOS עשוי להפחית את חשיפת המשתמש לכימיקלים העשויים להיות מסוכנים לו.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007