הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 1.2.18

 

 

פגיעה מוחית טראומטית מגבירה את הסיכון לדמנציה עשורים לאחר התרחשותה
פגיעה מוחית טראומטית עשויה להגביר את הסיכון לדמנציה גם עשורים לאחר התרחשותה, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת PLOS Medicine.
מבריחי הברזל
כתבת השער של כתב העתBloodהאחרון מציגה ממצאים המשנים את דרך המחשבה שלנו על מטבוליזם הברזל. המחקר נערך על ידי חוקרות בטכניון בשיתוף עם עמיתים מארבע מדינות מחו"ל
בתי חולים בישראל על כוונת ההאקרים: כך תראה מתקפת סייבר על מכשור רפואי חיוני
​השתלטות מרחוק על מכשירי MRI, שיבוש בזדון של תוצאות בדיקות CT ולקיחת בדיקות דחופות ויקרות כ'בנות ערובה'. חוקרים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב חושפים במחקר חדש לרגל כנס 'סייברטק' השנתי כיצד תראה מתקפת סייבר על מכשור הדמיה רפואי, מזהירים את בתי החולים מפני תוצאותיה הקשות, ועובדים על פתרונות עתידיים
סיכון נמוך יותר לתמותה עקב דימום תוך גולגולתי בקרב המטופלים ב- NOACs בהשוואה ל- Warfarin:
קיים סיכון נמוך יותר לתמותה עקב דימום תוך גולגולתי בקרב המטופלים ב- NOACs בהשוואה ל- Warfarin, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA והוצג ב- International Stroke Conference.
ה- ACIP מפרסמת את המלצותיה בנוגע לחיסון חדש נגד Herpes Zoster
ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC פרסמה את המלצותיה בנוגע לחיסון רקומביננטי חדש נגד herpes zoster (Shingrix).
סבירות גבוהה יותר לשתייה לא אחראית של בני נוער שהוריהם סיפקו להם אלכוהול:
סבירות גבוהה יותר כי בני נוער המקבלים משקאות אלכוהוליים מהוריהם, ינהגו חוסר אחריות בצריכתו מאוחר יותר. אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- Lancet Public Health.
השכיחות של Pulmonary Embolism בקרב מטופלים עם Syncope
פחות מ- 1% מהמטופלים הסובלים מ- Syncope מאובחנים עם pulmonary embolism (PE), אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Internal Medicine
פאנל של ה- FDA אינו תומך באופן מלא במקלות טבק
גם אם יאשר ה- FDA את השימוש במוצר, לא תוכל Philip Morris לטעון כי מקלות הטבק שלה (smokeless tobacco stick) מזיקים פחות מסיגריות, כך הצביע פאנל מייעץ ל- FDA
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007