הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופה לסוכרת שמשפרת זיכרון
25.1.18

 

תרופה שפותחה במקור לטיפול בסוכרת מסוג 2 הוכיחה את עצמה גם בכיוון בלתי צפוי: היא שיפרה באופן משמעותי את מצב הזיכרון של עכברים חולי אלצהיימר, בשלושה מנגנונים ביולוגיים נפרדים. החוקרים מקווים שהיא תוכל להועיל גם לבני אדם הסובלים מתהליכים ניווניים במוח.

 

המחקר, שנעשה באוניברסיטת לנקסטר בבריטניה עשוי להוביל לשיפור משמעותי בטיפול במחלת אלצהיימר, שכן התרופה כבר אושרה לשימוש עבור חולי סוכרת. יידרש הרבה פחות זמן לקבל אישורים להשתמש בה לטיפול גם במחלה אחרת, אם אכן תוכח יעילותה.

 

 

לידיעה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ד"ר עידו מגן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007