הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יו"ר איגוד הפסיכיאטריה: רצוי להפחית מינון של תרופות
25.1.18

 

איגוד הפסיכיאטריה הישראלי החליט בתחילת השבוע לשנות את ההנחיות הניתנות לפסיכיאטרים בנוגע לטיפול בתרופות פסיכיאטריות, הכוללות הורדה במינוני התרופות למטופלים ואף בחינה של הפסקה הדרגתית של הטיפול התרופתי.

 

מדובר בשינויים תקדימיים, שהתקבלו בעקבות פרסום הכתבה "תינוקות יוצאים מהרחם ומקבלים תרופות פסיכיאטריות" שעסקה בהשלכות השליליות של תרופות פסיכיאטריות על מטופלים, לפי שורה של מחקרים שפורסמו בעולם ב–25 השנים האחרונות; ובלחצים הכבדים שמפעילות חברות התרופות על הממסד הפסיכיאטרי ועל אנשי מקצוע בתחום. שוק התרופות הפסיכיאטריות צמח בקצב מסחרר מאז שנות ה–90, ומגלגל כיום הכנסות גלובליות של יותר מ–40 מיליארד דולר בשנה.לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת נדן פלדמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007