הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המרכז הרפואי רמב"ם ואוניברסיטת חיפה קיבלו תרומה של 62 מיליון שקל להקמת מגדל מחקר
25.1.18

 

אוניברסיטת חיפה והמרכז הרפואי רמב"ם קיבלו לפני כשבוע תרומה של 18 מיליון דולר (כ–62 מיליון שקל) עבור הקמת "מגדל תגליות הבריאות" — בניין מחקר בתחומי הרפואה, בגובה כ–20 קומות, שיוקם בשטחו של בית החולים. התרומה, שהתקבלה מקרן הלמסלי האמריקאית, היא הגדולה ביותר שקיבלה האוניברסיטה מאז הקמתה. בתמורה, הבניין החדש ייקרא על שם הקרן, שהוקמה מהונם של המיליארדרים ליאונה והארי הלמסלי ונושאת את שמם.

 

כספי התרומה יועברו במשך שלוש השנים הקרובות, אז ייבנו השלד והמעטפת של הבניין.

 

בית החולים הכריז על הקמת הבניין עוד ב–2015. לפני כשנה נחתם מסמך הבנות לשיתוף פעולה בהקמת הבניין בין האוניברסיטה ובית החולים, ואז הוערכה עלות ההקמה ב–400 מיליון שקל. מלבד התרומה, ההקמה תמומן מתקציבי האוניברסיטה ובית החולים, ומכספי תרומות.לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת ליאור דטל

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007