הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"בחירת מנתח במערכת הציבורית תפגע בהכשרת מתמחים ותגדיל את הרפואה הפרטית"
25.1.18

 

קופות החולים מכבי ולאומית מאפשרות מהחודש שעבר בחירת מנתח בלי תשלום באסותא ובתי חולים פרטיים נוספים במימון ציבורי. קופת חולים מאוחדת הצהירה גם היא שתעשה זאת לאחר שתאושר לה העסקה לרכישת 40% מרשת בתי החולים הפרטיים נארא, שעדיין נמצאת בבחינת משרדי האוצר והבריאות. כעת מכריז גם מנהל שיבא כי בית החולים מתכוון להנהיג בחירת מנתח בחינם.

 

מי שעדיין לא הצטרפה למהלכים הדרמטיים האחרונים היא קופת החולים שחולשת על כמעט מחצית ממערכת הבריאות — שירותי בריאות כללית — המבטחת של 55% מהאוכלוסייה והבעלים של שמונה בתי חולים כלליים. בשיחה עם מנכ"ל הכללית, נועז בר ניר, הוא מביע הסתייגות גדולה מבחירת מנתח בלי תשלום.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007