הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Hydrocortisone אינו מפחית את שיעורי התמותה בקרב מטופלים עם הלם ספטי
25.1.18

 

Hydrocortisone אינו מפחית את שיעורי התמותה בקרב מטופלים עם septic shock שעברו הנשמה מלאכותית, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine והוצג בוועידה של ה- Critical Care Reviews.

 

כ- 4000 מטופלים עם הלם ספטי שנזקקו להנשמה מלאכותית חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול תוך ורידי של hydrocortisone (200 מ"ג ליום) למשך שבוע, או פלסבו.

 

לאחר 90 ימים, שיעורי התמותה מכל הסיבות – מטרת המחקר העיקרית – היו דומים בקרב שתי הקבוצות, כ- 28%. הללו שטופלו ב- hydrocortisone חוו החלמה מהירה יותר בהשוואה למטופלים בפלסבו (חציון, 3 מול 4 ימים), כמו גם הנשמה לפרק זמן קצר יותר (6 מול 7 ימים) וסבירות נמוכה יותר להזדקק לעירוי דם (37% מול 42%).

 

 

 לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007